Το πρώτο τους παιδί υποδέχτηκαν στον κόσμο, η Δανάη Μιχαλάκη και ο Γιώργος Παπαγεωργίου. Η νεαρή ηθοποιός έφερε στον κόσμο ένα υγιέστατο κοριτσάκι βάρους 2,920 γραμμαρίων.
Το ζευγάρι μέχρι στιγμής, δεν έχει μιλήσει δημόσια για το ευτυχές γεγονός, έχοντας στο πλευρό του την οικογένειά του. Η κάμερα της εκπομπής Breakfast@star συνάντησε τη μητέρα του Γιώργου Παπαγεωργίου, Φιλαρέτη Κομνηνού, η οποία δηλώνει πλέον ευτυχισμένη γιαγιά για τον ερχομό της μικρής.
"Ευχαριστώ πάρα πολύ. Η μικρή γεννήθηκε ανήμερα της Παναγιάς (21/11) και νομίζω ότι θα είναι ένα ευλογημένο παιδί. Ευχαριστώ πολύ, νιώθω υπέροχα", είπε στην κάμερα του Star η